TERMÍN
13. – 20. 7. 2019
CENA
3490 Kč
VĚK DĚTÍ
5 - 12
KAPACITA

Kam: táborová základna Zátoka (nedaleko Vranovské přehrady)

Ubytováni budeme v chatkách s postelemi na táborové základně, jejíž velká společenská místnost a jídelna s terasou, zděné toalety a sprchy poskytují pohodlné zázemí a spolu s velkým hřištěm, nedalekým lesem i vranovskou pláží také prostředí pro pořádání všech sportovních her, výletů a dalších zábavných aktivit. Požádáme vás, abyste dětem zabalili spacák.

Tematický program zavede děti do jejich vlastního Jurského světa, kde se dozví vše, co náhodou ještě nevědí, o dinosaurech a během akčních a dobrodružných her budou společně čestně soupeřit v soutěžích, během kterých budou také sbírat dinosauří kartičky a snažit se Jurský svět zachránit. Program kombinuje dinosauří svět se známou televizní hrou Survivor, díky čemuž děti poznají celou řadu různorodých sportovních i akčních aktivit, doplněných o vycházky do krásné přírody Národního parku Podyjí a návštěvy koupaliště s tobogánem.

K našemu standardu také patří každodenní hraní oblíbených volnočasových her tak, aby každá minuta dne byla vyplněná plnohodnotnou aktivitou a o děti bylo neustále postaráno. Garantujeme kamarádskou atmosféru tábora, kde děti zažijí vše, co k táborům patří, včetně diskoték, táboráků, hry na kytaru apod.

Dětem můžete přibalit jakékoliv vybavení nebo kostým badatele či dinosauří hračky, které během tematiky využijí.

O vaše děti se postará kvalifikovaný početný personál vedoucích a praktikantů, kteří zajistí individuální přístup ke každému dítěti, a že vaše děti v pohodlí a bezpečí stráví krásný týden.


TERMÍN
13. – 20. 7. 2019
CENA
3490 Kč
VĚK DĚTÍ
5 - 12
KAPACITA