Jak jsme se na tomto výletě dozvěděli, jsme členy VIP klubu! A to zní docela drsně být v klubu a má to taky své výhody. Nejdřív, jak se nám to podařilo? Tak stačí jet třikrát na jakoukoliv akci, a pak už máme nejen na každou akci slevu, ale pořádají se pro nás také výlety, které jsou úplně zdarma.


A takhle si v prosinci zajet do Kinderweltu to byl docela hezký dárek ještě tři týdny předtím, než se nám další dárky sesypou od Ježíška.


Znáte Kinderwelt? To je prosím vás takový dost velký zábavní park, na kterém trůní obří drak s čarodějem Merlinem. A jsou tam venku kolotoče a horské dráhy, a uvnitř zas jiné kolotoče a autíčka, a pirátské lodě... ale radši pěkně popořadě.


Jelikož jsme obdrželi i nadílku tokenů, tedy jakože fakt zlatých mincí, které atrakce pohánějí, mohli jsme si vybírat. Každý se vydal se svým nejoblíbenějším vedoucím a už jsme začali Kinderwelt zkoumat.

I když jsme se snažili vyzkoušet toho co nejvíc, některé atrakce byly přece jen nejoblíbenější, protože kdo by se nechtěl prohánět po celém parku na plyšovém psovi, kterému ostatní návštěvníci musí uskakovat z cesty, jestli nechtějí riskovat drcnutí hlavou?


Ti z nás, co se zaměřují více na technické vymoženosti, volili zas jízdu v super rychlých autíčkách, kde se dá taky do sebe vrážet a taky závodit, a je to vůbec akční záležitost.

Někteří z nás se zas přirozeně spíš cítí jako piráti, a pro ně bylo hned několik atrakcí. Ať už jsme chtěli ovládat na jezírku pirátskou loď, nebo zapnout kanony a střílet po sobě barevnými kuličkami, vše jsme si užili dosyta.


A když už jsme u toho, dosyta nás vedoucí také pohostili místními hamburgery, kterým se lecjaké jiné nemohou rovnat. A hned pak zpět na atrakce!


Třeba na houpací loď, která vás vystřelí bezmála do oblak a pak nechá padat volným pádem na druhou stranu dráhy. Docela jsme si popravdě zapištěli.


No ale ať už jsme vyzkoušeli to či ono, stejně jsme se vždy všichni sešli u houpacího kolotoče, který s vámi hází sem a tam, můžete sebou krásně plácnout o zem, no prostě ideální společenská zábava.


A o to přesně šlo, ať už jsme si zašli pro dárek za Santa Clausem... 


nebo si ještě vyrobili vlastní vánoční perníčky...


anebo se jen klouzali na tobogánu, anebo dokonce jen hráli karty v autobuse, hlavní bylo že jsme byli všichni spolu. Je to super se na konci roku ještě potkat, když už se všichni známe a kamarádíme jako správní členové klubu. Ale ten celý den v zábavní parku taky nebyl k zahození, to zas ne že ne.


Zobrazit fotogalerii