S našimi vedoucími jsme se vypravili na další VIP výlet. A v čem je takový výlet speciální? No přece je pouze pro věrné členy, a to jsme přesně my! Co jezdíme na akci každou chvíli, a tak je jasné, že si jednou za čas zasloužíme taky akci úplně zadarmo, zvlášť když už se nám blíží vysvědčení.


A kam to bylo tentokrát? Podnikli jsme expedici do Zoo Brno, abychom ho celé prozkoumali. Nojo, jenomže není úplně malé, takže kam dřív?


Na takové expedici samozřejmě nestačí jenom koukat na všemožná zvířátka. Je zapotřebí vybavit se výzkumným bločkem, dalekohledem a tak, abychom objevili všechna exotická tajemství a řádně si je zapsali. Každý z nás také obdržel jméno některého zvířete a kvíz, takže soutěž, kdo bude nejlepší výzkumníkem, mohla začít!


Každopádně jsme nesměli minout tygří výběh. Ničeho jsme se nebáli, ostatně tygři se tvářili, že už jsou po obědě.


A kdopak má další zvíře, které musíme objevit? Aha, tak lachtana!


A kde jen schovávají ty lední medvědy? Ty si taky potřebujeme zapsat...


A už jde po nás! To jsme se tedy docela zapotili, i když co teprve on v tomhle vedru.


Z toho napětí nám už vyhládlo, a tak je vhodné se před další cestou posilnit. Cukr, ten nám schází každou chvíli.


Ale pak už zas statečně razíme dál, vždyť nám toho ještě tolik zbývá.


I když už nyní můžeme dát hlasovat o nejroztomilejší zvíře v zoo. Je to lev? Nebo žirafa? A co třeba...


Kdo hlasuje pro surikatu, vyhrává! A ještě prozkoumat poslední část zoo, to zvládneme, nejsme žádní lenochodi, ostatně když si je takhle prohlížíme, nevypadají zas tak nudně, jak se o nich říká!


Anebo že bychom si přece jen na chvilku odpočinuli?


Ne! Radši nasedneme do nejbližšího vozidla a zábava může pokračovat! Ještě benzin je potřeba.


Vždyť taky zoo to nejsou jenom zvířátka, ale také prolejzačky a skluzavky a dokonce týpí jsme tam objevili. A proto je přesně takovýhle jednodenní výlet ideální, jak si spolu s kamarády a vedoucími ještě před létem užít čas.


A co má dělat někdo, kdo by se taky chtěl stát věrným členem a vyrazit třeba zas za rok nebo dřív s námi? Můžeme doporučit přihlásit se například na jarní tábor, uvidíme se tam spolu! A my zatím razíme na další dobrodružství... 


Zobrazit fotogalerii