V pohádkovém příběhu o lovu na vlkodlaka se vypráví o dobrodružství dvou neobyčejných dětí, vycvičených v magických a šermířských dovednostech zaklínačů. Příběh zaklínačů se odehrál před dávnými časy v pohádkové zemi, kde žili vlkodlaci, ghúlové a lesní skřeti, a také zaklínači, kteří měli za úkol tato monstra lovit a zbavovat zakletí. Ale náš dobrodružný zaklínačský tábor se odehrál úplně nedávno od 13. do 20. srpna 2016 ve Vranově nad Dyjí!

Hra na vlkodlaka nejen patří k jedné z našich nejoblíbenějších večerních aktivit, která nesmí na žádné akci chybět. Na našem letním táboře Ve stopách zaklínačů se stali vlkodlaci hlavním tématem.

Po celý týden jsme se cvičili v šermu, vyráběli si vlastní kuše, magické amulety a učili se o dávných příšerách, které musíme porazit. Celou dobu nás provázel příběh o malých zaklínačích Gerenovi a Yeně, kteří se svým mistrem vyrážejí na svou první výpravu, aby mu pomohli ulovit vlkodlaka. Ale všechno se zvrtne a na celý úkol zůstanou malí zaklínači sami. Tedy ne úplně sami! Protože jim přicházíme na pomoc my!

Musíme sesbírat jednotlivé pergameny s příběhem, zjistit, jak se vlkodlak loví, probojovat si cestu přes polednici a další zákeřné přízraky, abychom nakonec stanuli vlkodlakovi tváří v tvář!

A krom toho jsme si také náramně užili závěr letních prázdnin, navštívili během her nádherné lesy v okolí, několikrát také vranovskou pláž, místní zámek a Kinderwelt. Na zážitky z našeho fantastického dobrodružství jistě nikdy nezapomeneme. Jako vzpomínka nám zůstává zaklínačský příběh, který pro nás vedoucí napsali, a který si teď můžete přečíst i vy.


Zobrazit fotogalerii Zobrazit e-book