TERMÍN
25. 7. – 1. 8. 2020
CENA
4990 Kč 4490 Kč
sleva končí za 2 dny
VĚK DĚTÍ
5 - 10
KAPACITA


Kam: Chotěboř, Riegrova 6 (Hotel Fantazie – http://hotelfantazie.cz/detske-tabory/)

Ubytováni budeme v nadstandardně vybavené základně v Chotěboři, která je určená pro pořádání dětských táborů. Děti budou spát v plně vybavených pokojích a apartmánech na postelích s lůžkovinami. Nalezneme zde pohodlné zázemí s několika klubovnami a tanečním sálem pro pořádání naší tradiční diskotéky. Okolní areál, blízký zámecký park i nedaleké lesy nám poskytnou ideální prostředí pro všechny planety, které během naší cesty navštívíme, a kde svedeme dobrodružné akční tematické hry. Samozřejmostí jsou sprchy, oddělené toalety a plně vybavená kuchyně s jídelnou pro kvalitní stravování.

Díky tematickému program budou děti neustále součástí příběhu předaleké galaxie, kde potkají všechny své oblíbené postavy ztvárněné s využitím profesionálních kostýmů. Samy děti rozhodnou o osudu galaxie, jestli budou spíš pomáhat rebelům svrhnout zákeřné Impérium, anebo se v boji přikloní na stranu temných Sithů. Každopádně se budou cvičit v šermu světelnými meči, užijí si i letní bitvu se stříkacími pistolemi, v rámci kreativního programu vytvoří svou vlastní galaktickou flotilu a osvojí si kouzelné dovednosti při používání tajemné Síly. K našemu standardu patří i hraní celé řady dalších sportovních volnočasových her, aby každá chvilka dne byla naplněna zábavou.

O vaše děti se postará kvalifikovaný početný personál vedoucích, praktikantů, Jediů i Sithů, stejně jako příslušníků různorodých ras ze všech koutů galaxie, kteří zajistí individuální přístup ke každému dítěti, zábavu od rána do večera, a že vaše děti v pohodlí a bezpečí stráví krásný prázdninový týden. Samozřejmostí jsou služby zdravotníka po celou dobu trvání akce a zajištění vydatné chutné stravy, kterou si děti zamilují.


TERMÍN
25. 7. – 1. 8. 2020
CENA
4990 Kč 4490 Kč
sleva končí za 2 dny
VĚK DĚTÍ
5 - 10
KAPACITA