TERMÍN
6. – 13. 7. 2019
CENA
3490 Kč
VĚK DĚTÍ
5 - 12
KAPACITA

Kam: táborová základna Zátoka (nedaleko Vranovské přehrady)

Ubytováni budeme v chatkách s postelemi na táborové základně, jejíž velká společenská místnost a jídelna s terasou, zděné toalety a sprchy poskytují pohodlné zázemí a spolu s velkým hřištěm, nedalekým lesem i vranovskou pláží také prostředí pro pořádání všech sportovních her, výletů a dalších zábavných aktivit. Požádáme vás, abyste dětem zabalili spacák.

Tematický program inspirovaný jednou z nejznámějších filmových sérií Hvězdné války vtáhne po celou dobu konání tábora děti do dobrodružného příběhu, během kterého je mimo jiné bude motivovat zkoušet si výcvik různých profesí včetně rytířů Jedi. Děti se potkají s oblíbenými postavami, jejichž role obsadí profesionální vedoucí v kostýmech. Dobrodružné a sportovní tematické hry budou proložené vycházkami do krásné přírody Národního parku Podyjí, návštěvami koupaliště s tobogánem a kreativními aktivitami.

K našemu standardu také patří každodenní hraní oblíbených volnočasových her tak, aby každá minuta dne byla vyplněná plnohodnotnou aktivitou a o děti bylo neustále postaráno. Garantujeme kamarádskou atmosféru tábora, kde děti zažijí vše, co k táborům patří, včetně diskoték, táboráků, hry na kytaru apod.

Dětem můžete přibalit jakékoliv vybavení, které ke světu Hvězdných válek patří, včetně kostýmu, který ale není nezbytný.

O vaše děti se postará kvalifikovaný početný personál vedoucích a praktikantů, kteří zajistí individuální přístup ke každému dítěti, a že vaše děti v pohodlí a bezpečí stráví krásný týden.


TERMÍN
6. – 13. 7. 2019
CENA
3490 Kč
VĚK DĚTÍ
5 - 12
KAPACITA