TERMÍN
22. – 24. 3. 2019
CENA
1390 Kč
VĚK DĚTÍ
5 - 10
KAPACITA

Milí rodiče,

těší se vaše děti na letní tábor Star Wars? Nabízíme jim příležitost, aby si začátek příběhu z předaleké galaxie užily již na jaře! Abychom v létě mohli z Vašich dětí vycvičit rytíře Jedi, musíme nejdříve v nedozírném množství vesmírných světů nalézt mistra Jedi Obi-Wan Kenobiho. Právě to bude úkolem všech, kteří se přihlásí na víkendovku od 22. do 24. března, kdy příběh ze světa Hvězdných válek započne!

Vaše děti čeká vesmírné dobrodružství, během kterého se potkají s věhlasnými postavami jako je Han Solo, Žvejkal nebo sám Obi-Wan Kenobi, po kterém pátrá také záhadná zločinecká organizace vedená dávným padouchem Darth Maulem... Jestli se během propracovaného příběhu podaří dětem mistra Jedi nalézt, se dozvíte jen v případě, že se setkáme na nástupišti kosmické stanice v Brně na Hlavním nádraží 22. března. Děti čeká nejen cesta dalekým vesmírem, ale také návštěva aquaparku v Kuřimi!

Pravou atmosféru jedné předaleké galaxii pro vaše děti připraví fanoušci Star Wars, což je garancí originálních příběhů a vesmírného dobrodružství, které si děti neužijí nikde jinde!


TERMÍN
22. – 24. 3. 2019
CENA
1390 Kč
VĚK DĚTÍ
5 - 10
KAPACITA