TERMÍN
26. – 30. 10. 2019
CENA
2790 Kč
VĚK DĚTÍ
5 - 10
KAPACITA

Podzimní tábor - Staň se pánem Pokémonů!

Milí rodiče,

Pokémoni už jsou zase tady! A s nimi oblíbená tematika, kterou si děti užijí na našem podzimním táboře od 26. do 30. října. Každé z dětí na akci obdrží svého vlastního Pokémona, kterého si budou cvičit a zapojí se do turnaje o nejlepšího pána Pokémonů. Ale v cestě jim budou stát proslulí Rakeťáci se svým novým neporazitelným Halloween Pokémonem. Děti budou vyšetřovat záhadu, jak se z Pokémonů stávají strašidelní Pokémoni, aby je mohly zachránit. Oblíbená tematika inspirovaná i novým pokémonním filmem se propojí s oslavou strašidelného svátku, během kterého se děti převlečou do kostýmů, aby co nejlépe vyděsily vedoucí!

Tábor během podzimních prázdnin tak dětem nabídne jejich oblíbenou tematiku, kterou realizujeme během akčních her i turnajů s originálními kartičkami, které děti budou během akcí sbírat a odvezou si je na památku. Zároveň si zařádí v kostýmech během diskotéky a halloweenských her!

A to vše ve velmi komfortním penzionu U Výletů v obci Moravec, se kterým máme ty nejlepší zkušenosti, jak co se týče ubytování na pokojích s postelemi a lůžkovinami, tak vhodného prostředí pro hry venku i uvnitř při nepřízni počasí. Na místo děti dopravíme vlastním autobusem.

Pokémoni a Halloween na jedné akci vašim dětem poskytnou to nejlepší strávení podzimních prázdnin!

 

stars 5 z 5 na základě 86 recenzí
Nejnovější recenze z Facebooku:


TERMÍN
26. – 30. 10. 2019
CENA
2790 Kč
VĚK DĚTÍ
5 - 10
KAPACITA