Na naší poradě tajných agentů jsme zasedli v brněnské klubovně Ajeto ke stolu a hlavní agentský šéf přečetl úvod špionážního příběhu, ze kterého jsme zjistili, že zločinecká organizace ukradla tajné vynálezy, se kterými chce zničit svět. A jen na nás je svět zachránit!

A tyhle vynálezy bylo přes sto speciálních kartiček, které jsme měli za úkol sesbírat, a také jsme mohli do své vlastní špionské organizace verbovat agenty, které jsme si vylepšovali podle toho, kolik sesbíráme bodů. A špionské hry a souboje se mohly rozjet! Všichni jsme chtěli shromáždit kartiček co nejvíc, mohli jsme s nimi svádět souboje mezi sebou, ale ještě víc nás bavilo porážet vedoucí, tedy samozřejmě zločinecké agenty, kterým jsme to mohli natřít. Takovouhle hru, kdy si hrajeme s kartičkami vytvořenými jen pro tuto akci podle příběhu napsaného jenom pro nás jen tak někde nezažijeme!

Ale kromě toho jsme zažili spoustu dalších akčních misí! Plížili jsme se zabezpečenou základnou kolem detektoru pohybu a odposlouchávali tajné kódy, skládali šifry ukořistěné během výsadku v mrazivé Arktidě a také hráli stolní hry a sportovní hry, to byste ani netušili, co všechno se dá v zimních měsících na víkendovce vyvádět!

A tak jsme nakonec odhalili zlodušský plán, podle kterého chtěli zlí agenti zničit svět speciálními mrazícími žárovkami. To by vás jen tak nenapadlo, co? Ale nás ano, a tak jsme si jedině zasloužili, abychom celou neděli strávili v zábavním parku Bongo, kde jsme prosvištěli všechny atrakce, jelikož ti zloduši vedoucí nám stále byli v patách a neustále nás proháněli přes prolejzačky, trampolíny a skluzavky. Tenhle výlet zas utekl rychleji, než by kdo z nás chtěl a nezbývá, než se těšit na další.

 


Zobrazit fotogalerii