TERMÍN
10. – 12. 5. 2019
CENA
1490 Kč 1190 Kč
sleva končí za 3 dny
VĚK DĚTÍ
5 - 12
KAPACITA

Milí rodiče,

máte doma malého Spider-Mana nebo Spider-Woman? Přišel jejich čas, aby ukázali své superschopnosti! Od 10. do 12. května se všichni Spider-Mani ze všech koutů vesmíru a paralelních světů sejdou, aby se během akčních her utkali s ostatními superhrdiny, které posedla záhadná temná síla. Dokážou zvítězit proti Batmanovi, Thorovi, Iron-Manovi a mnoha dalším?

To se dozvíme, když se potkáme v rekreačním centru, které je součásti zámku ve Ždánicích v dojezdové vzdálenosti od Brna. Zde děti najdou nejen fantazijní svět, ve kterém si díky příběhovým hrám a profesionálním kostýmům užijí vše, co je baví na Spider-Manovi, ale také pohodlné ubytování v pokojích s postelemi, kde nám rozlehlý zámecký park, posezení s táborákem a okolní krásná příroda poskytnou prostředí pro všechny oblíbené hry.

Máte někdy pocit, že vám dítě doma v kostýmu Spider-Mana začne lézt po stropě? Pošlete ho s námi a my mu k tomu dáme prostor! A domů kromě spousty zážitků přiveze i vlastnoručně vyrobenou spidermanovskou masku!


TERMÍN
10. – 12. 5. 2019
CENA
1490 Kč 1190 Kč
sleva končí za 3 dny
VĚK DĚTÍ
5 - 12
KAPACITA