A jak jako pokémonů, ptáte se? To jako jestli jsme je lovili do mobilů, jako to teď všichni dělají? To tak, to by byla nuda. Vedoucí pro nás vymysleli něco daleko lepšího, vyrobili totiž snad stovku nebo víc kartiček pokémonů, které jsme mohli celý víkend sbírat, hrát s nimi hned dvě karetní hry – jak mezi sebou tak s vedoucími a rozšiřovat tak naši sbírku nejoblíbenějších pokémonů. Takhle jsme se fakt do žádné hry už dlouho nezažrali!

Supr také bylo, že s námi tentokrát bylo hned několik nových dětí, nikoho jsme neodstrkovali a trvalo snad hodinku, než jsme byli úplně všichni kamarádi, ale zároveň drsní protivníci v pokémoních soubojích.

A jako jestli jsme hráli celý víkend jenom kartičky? No tak to zas ne! I když možná bychom to vydrželi… ale počasí, i když už chladné, přece jen nám přálo, hned vedle základy je hřiště, kde jsme si zahráli, co nás baví i zajímavé nové hry, vyrazili jsme do parku na Kraví horu, kde už jsme měli připravenou sérii úkolů, které jsme plnili kus sobotního odpoledne.

Ale co si budeme povídat, všichni jsme se těšili hlavně na neděli, kdy nás čekalo Laser Game! Jen pár z nás na něm bylo už kdysi dávno na výletu, většina nás zažila tuhle pařbu prvně v životě! A že to teda bylo něco, zastříleli jsme si všichni do vedoucích i proti sobě navzájem, takhle bychom si to jinak nikdy tolik neužili, protože nejlepší je, vtrhnout s laserovou pistolí do temné a strašidelné arény, obklopený kamarády, se kterými si tenhle zážitek můžeme užít.

A pak ještě hry, než se nám začne smrákat, vybojovat si poslední kartičky a… to už je zase konec? Ale každý z nás si z výletu něco odnesl, ti nejšikovnější a nejposlušnější tři plyšové Pikachu, kdo nasbíral nejvíc kartiček tak vlastní pokeball, ale protože jsme hodní byli všichni, každý máme na památku krásný diplom a hromadu kartiček, se kterými můžeme hrát i s rodiči a kamarády doma. No a hlavně samozřejmě, jsme si všichni odnesli krásné vzpomínky! Tak zas příště!

 


Zobrazit fotogalerii