TERMÍN
9. – 11. 10. 2020
CENA
1990 Kč
VĚK DĚTÍ
5 - 10
KAPACITA
Přihlášky
uzavřeny

Kam: Základna Chlébské (http://www.chlebske.org/)


Ubytováni budeme na chatové základně v Chlébském, kde nalezneme nejen pohodlné zázemí ve zděných chatách, ale také v bezprostřední blízkosti hřiště, rozlehlou louku a krásné lesy pro pořádání vikingských her. Děti budou spát na pokojích v chatkách na postelích, pouze vás prosíme o zabalení spacáku. Areál nabízí veškeré zázemí, oddělené toalety a sprchy, jídelnu i venkovní pergolu.

Tematický program se inspiruje známou filmovou sérií Jak vycvičit draka. Děti se tak budou učit nejen pečovat o své malé dráčky, poznají rovněž řadu tradičních vikingských her, ale zejména si užijí akční bojovky v přírodě, jelikož se střetnou také s piráty. Dračí tematiku tak obohatí rovněž ta pirátská.

Dětem můžete přibalit jakékoliv vikingské nebo dračí vybavení, případně vlastní kostým a baterku. Nebudou však k realizaci her nezbytné.

O vaše děti se postará kvalifikovaný početný personál vedoucích a praktikantů, kteří zajistí individuální přístup ke každému dítěti, také zábavu od rána do večera, a že vaše děti v pohodlí a bezpečí stráví krásný víkend. Samozřejmostí jsou služby zdravotníka po celou dobu trvání akce a zajištění chutné stravy.


TERMÍN
9. – 11. 10. 2020
CENA
1990 Kč
VĚK DĚTÍ
5 - 10
KAPACITA
Přihlášky
uzavřeny