TERMÍN
27. – 29. 3. 2020
CENA
1990 Kč
VĚK DĚTÍ
5 - 10
KAPACITA


Kam: Moravec 199, 592 54 Moravec (Penzion u Výletů – https://penzion-vysocina.cz/)

Ubytováni budeme v nadstandardně vybaveném penzionu v obci Moravec, kam nás dopraví náš vlastní moderní autobus. Děti budou spát v plně vybavených pokojích a apartmánech. Nalezneme zde pohodlné zázemí i rozsáhlý areál pro hraní venkovních her v případě hezkého počasí, ať už na hřištích u penzionu, nebo v zámeckém lesním parku. Výhodou ubytování je, že nám nabízí nejen velkou společenskou místnost, ale také tělocvičnu se stolním tenisem pro hraní sportovních aktivit uvnitř při nepřízni počasí. Samozřejmostí jsou sprchy, oddělené toalety a plně vybavená kuchyně s jídelnou pro kvalitní stravování. S ubytováním i krásným okolím máme z předchozích akcí ty nejlepší zkušenosti.

Tematický program se inspiruje známou filmovou sérií Jak vycvičit draky. Děti se tak budou učit nejen pečovat o své malé dráčky, poznají rovněž řadu tradičních vikingských her, ale zejména si užijí akční bojovky v přírodě, jelikož se střetnou také s piráty. Dračí tematiku tak obohatí rovněž ta pirátská.

Dětem můžete přibalit jakékoliv vikingské nebo dračí vybavení, případně vlastní kostým a baterku. Nebudou však k realizaci her nezbytné.

O vaše děti se postará kvalifikovaný početný personál vedoucích a praktikantů, kteří zajistí individuální přístup ke každému dítěti, také zábavu od rána do večera, a že vaše děti v pohodlí a bezpečí stráví krásný víkend. Samozřejmostí jsou služby zdravotníka po celou dobu trvání akce a kuchařky, která se postará, aby dětem chutnalo.


TERMÍN
27. – 29. 3. 2020
CENA
1990 Kč
VĚK DĚTÍ
5 - 10
KAPACITA