O jarních prázdninách 2017 děti lovily poklady v okolí rybníku Olšovec. Během dobrodružných úkolů propátraly nejen okolní lesy, ale také se vžily do napínavé originální deskové hry, porážely na 200 různorodých příšer a nalézaly zlato. Každý zlatokop nakonec odešel s odměnou a hlavně kupou nezapomenutelných zážitků!

S příchodem jara se otevírají tajuplné jeskyně a cesty k pokladům a to bychom nebyli my, abychom toho nevyužili! A tak jsme se vydali na jarní prázdniny do krásného okolí rybníka Olšovec do moc pěkně vybavené a pohodlné Chaty Jedovnice, která se stala naší základnou pro výpravy za dobrodružstvím, dolováním zlata a drahokamů.

Půlka z nás si udělala jarní prázdniny hned o víkendu, druhá půlka dorazila v pondělí. Někteří tak měli o ledajaké zážitky navíc, ale nikdo o nic nepřišel. Všichni se prokopali do tajuplné fantastické hry, při které jsme se stali hledači pokladů, trpaslíky a gnómy, kteří po splnění řady akčních úkolů našli vstup do tajuplných dolů.

A v nich na nás číhaly roztodivné příšery, které jsme v řadě zábavných her porazili a sbírali tak cenné zlaťáky, které se nám pěkně sbírali v tabulce. Takové zlato se dá získat za úspěch ve hře, ale i tak, že se někdo snaží hrát a že ostatním pomáhá, sem tam dokonce i vedoucím, kteří ho za to pochválí, a přihodí pro radost pár zlatek navíc.

 

Všemožné soutěže na nás čekali venku i uvnitř! My, co spolu jezdíme už pěkně dlouho, jsme si zahráli naše oblíbené hry, naši nováčci se k nám ale rádi přidali a všichni jsme byli překvapení, kolik nových her na nás čekalo.

A jednou z nich byla obrovitánská desková hra lovců pokladů, kterou naši vedoucí vyrobili a díky které jsme se nenudili ani chvilku. Doopravdy jsme se stali zlatokopy, kteří dolují své šachty, za každým rohem se skrývá mocná příšera, naštěstí jen na kartičce, a my je poráželi, sbírali, zlepšovali si své hrdiny a prokutali jsme se k pokladu v nitru dolu.

Tyhle jarní prázdniny utekly jako divoká podzemní řeka, kolik nových kamarádů jsme poznali, kolik nových míst a her, to jen těžko spočítáme. Nu musíme si přiznat, že hledání pokladů je namáhavé, ale je to zábava nejlepší, nebo pro nás příště vedoucí vymyslí ještě nějakou lepší? Těšíme se!


Zobrazit fotogalerii