TERMÍN
24. – 31. 8. 2019
CENA
3490 Kč
VĚK DĚTÍ
5 - 12
KAPACITA
Přihlášky
uzavřeny

Kam: táborová základna Zátoka (nedaleko Vranovské přehrady)

Ubytováni budeme v chatkách s postelemi na táborové základně, jejíž velká společenská místnost a jídelna s terasou, zděné toalety a sprchy poskytují pohodlné zázemí a spolu s velkým hřištěm, nedalekým lesem i vranovskou pláží také prostředí pro pořádání všech sportovních her, výletů a dalších zábavných aktivit. Požádáme vás, abyste dětem zabalili spacák.

Tematický program se inspiruje principem známého filmu a deskové hry Jumanji. Děti si několikrát každý den na naší vlastní originální hrací desce hodí kostkou a podle toho, co jim padne, tak taková tematika nebo herní aktivita je následně čeká. Děti i vedoucí tak hra udržuje v napětí, na co se vzápětí mohou těšit! Dle letitých zkušeností vybíráme ty nejatraktivnější a nejzábavnější tematiky a hry, které děti nejvíce bavily. Celý týden nám umožní, aby jich zažily co nejvíc, takže si děti mohou být jisté, že prožijí příběhy a dobrodružství, které mají nejraději. Výběr zahrne sportovní i akční hry, s využitím stříkacích pistolí a dalšího vybavení, kreativní aktivity proložené vycházkami do krásné přírody Národního parku Podyjí a návštěvami koupaliště s tobogánem.

K našemu standardu také patří každodenní hraní oblíbených volnočasových her tak, aby každá minuta dne byla vyplněná plnohodnotnou aktivitou a o děti bylo neustále postaráno. Garantujeme kamarádskou atmosféru tábora, kde děti zažijí vše, co k táborům patří, včetně diskoték, táboráků, hry na kytaru apod.

O vaše děti se postará kvalifikovaný početný personál vedoucích a praktikantů, kteří zajistí individuální přístup ke každému dítěti, a že vaše děti v pohodlí a bezpečí stráví krásný týden.


TERMÍN
24. – 31. 8. 2019
CENA
3490 Kč
VĚK DĚTÍ
5 - 12
KAPACITA
Přihlášky
uzavřeny