TERMÍN
15. – 17. 11. 2019
CENA
1790 Kč
VĚK DĚTÍ
5 - 10
KAPACITA

Zaznamenali jste v poslední době zvýšený výskyt sov ve vašem okolí? Nedivte se, snažíme se vám soví poštou doručit pozvánku pro vaše dítě do Školy čar a kouzel v Bradavicích, kde se od 15. do 17. listopadu otevře speciální kurz výuky kouzel pro nejnadanější mladé čarodějky a čaroděje. Čekají je tedy nejen lekce v péči o kouzelné tvory, vaření lektvarů a výuka obrany proti černé magii, ale také pátrání po tajemství, které může vést k odhalení temných plánů Vy-víte-koho. Děti se setkají se všemi známými členy bradavického učitelského sboru, stejně jako s proslulými studenty školy. Otázka tedy zní, podaří se jim odhalit Pána zla dřív než Harry Potterovi a změnit tak běh dějin kouzelnického světa?

Náš spěšný expres tentokrát nevyrazí z nástupiště 9 a 3/4 ale z Brna. Zamíříme rovnou do kouzelně vybaveného penzionu U Výletů v obci Moravec, kde se celé dobrodružství odehraje.

Kdy si o víkendu děti užijí tu nejzábavnější výuku a dobrodružství s oblíbenými postavami? Přece na listopadové víkendovce ve Škole čar a kouzel!

Podívejte se, co jsme v Bradavické škole zažili, když jsme ji navštívili minule.


stars 5 z 5 na základě 86 recenzí
Nejnovější recenze z Facebooku:


TERMÍN
15. – 17. 11. 2019
CENA
1790 Kč
VĚK DĚTÍ
5 - 10
KAPACITA