Dvacet malých gangsterů a gangsterek vyslyšelo výzvu prohnaného kmotra a sešli se na utajené Přibyslavské základně, aby se společně poradili, jak ovládnou Přibyslav. Zpočátku to znělo jako nesplnitelný plán. Museli jsme soupeřit s místním gangem, vyřadit podplacenou policii, vloupat se do banky ovládané mafií a během toho všeho se nenechat chytit.

Ze všeho nejdřív jsme se během pátečního večera museli seznámit se všemi členy gangu, během důmyslných her poznat ty nejlepší vlastnosti každého z nás pro splnění dobrodružného plánu. Her bylo tolik, že na to takřka jeden večer nestačil a šéfové gangu marně vyhrožovali večerkou.

Nastala sobota: jeden den, kdy se vše muselo povést. Se zločineckou kariérou jsme začali zostra. Místní mafiáni už nám šli po krku a bylo zapotřebí ovládnout umění střelby a prostřílet si cestu z pasti, do které nás nalákali.

A přišel čas na přípravu na velkou loupež. Nejdřív jsme padělali bankovky, protože zásadní v celém plánu bylo vyloupit trezor tak, aby nikdo nic nepoznal. Naše padělatelské výtvory byly tak přesné, že by ani Česká národní banka nepoznala rozdíl!

Banku jsme se pak vydali vyloupit natřikrát. Každý z týmů musel překonat důmyslný obranný systém: prohledat celou místnost, nalézt lupu, ultrafialové světlo, naslouchátko a další nástroje nezbytné k loupeži. Pak vyluštit indicie, které vedly k odemknutí šesti číselných zámků, nakonec nahackovat místní počítač a rozluštit poslední úkol, který nám konečně umožnil otevřít trezor! Někomu by to mohlo připadat, jako bychom hráli únikovou místnost, ale my brali naši loupež smrtelně vážně.

Ale nakonec nás někdo prozradil! Policie nás pochytala a vypadla to s námi bledě. Pokud bychom nevymysleli únikový plán, už bychom se ze společenské místnosti v Přibyslavi nikdy nedostali. Ale díky naší vytrvalosti, fyzické kondici a schopnosti vyšmelit ve vězení informace a uspávací prášek jsme nakonec zdárně unikli. Ale už víme, že to ve vězení není procházka růžovým sadem!

V poslední den nám zbývalo ovládnout naše nově získané teritorium, a tak jsme vyrazili do města, pečlivě označovali budovy, které od teď spadají pod naší ochranou. Za co bylo nejvíc bodů? Přece za označení policejní stanice! A už je to v hrsti. Přibyslav je naše, a tak se sem rádi a bez obav kdykoliv vrátíme. A to klidně, i když si budeme hrát zas na něco jiného než na gangstery!


Zobrazit fotogalerii