V naší nové základně u Vranovské přehrady jsme si od začátku užívali krásnou přírodu v okolí Národního parku Podyjí, kam jsme vyráželi na naše procházky. Na základně jsme našli všechno, co je k správnému táboru potřeba, a tak jsme tu určitě nebyli naposled. Jen kousek odtud navíc leží suprové Vranovská pláž s tobogánem a taky zmrzlinou!

 

 Ale nebyli jsme tu jen proto, abychom se váleli na pláži. Vyzkoušeli jsme si během našich her, jaké to je být policistou, anebo hasičem, nebo dokonce zdravotníkem! Každý z nás přemýšlel, že by jednou pracoval v jedné z těchto profesí a během tábora jsme si pěkně ukázali, jaké to vlastně je. Coby policejní komando jsme zachraňovali, vyzbrojení stříkacími pistolemi, rukojmí před teroristy, vyzkoušeli jsme si různé hasičské techniky a také jsme se toho fůru naučili v kurzu první pomoci.

 

A to nebylo všechno! Podívali jsme se totiž také do zábavního parku Merlinův dětský svět, kde bylo takových kolotočů, prolejzaček, horských drah a dalších atrakcí, že jsme nevěděli, kam dřív skočit, čím dřív prolézt, čím se svést a jakou hru vyzkoušet. A tak jsme pobíhali od jednoho k druhému a všechno si užívali celý den,

A to všechno s našimi vedoucími, kteří pro nás připravili suprový program a zajistili, abychom si tábor užili, jak jen to šlo.


Zobrazit fotogalerii