Recenze

Zde můžou registrovaní návštěvníci napsat svůj názor na naše aktivity, naše vedoucí nebo náš web, případně na cokoliv jiného. Nebojte se rozepsat! Vaše názory jsou pro nás důležité a moc vám za ně předem děkujeme.

Recenze si můžete také přečíst nebo psát i na Firmy.cz, Facebook nebo Google.

 

Pro vložení recenze se nejdříve přihlašte.

   10. 2. 2021

Jarka Vlachynská

"Také by mě zajímalo co se děje. Komunikace vždy super, tábory vynikající, ale od podzimu ticho. nikdo neraguje na telefon, SMS, zprávy na fb, prostě nic. "
   1. 2. 2021

Soňa Lukšová

"Jak to vypadá s dalšími tábory? Máme u vás s kamarádkou zálohy celkem ve výši 4500 kč, zatím je úplně ticho, nikdo nereaguje na zprávy, telefon nedostupný.. Pokud máte stejný probém, pište prosím na FB na profil Soňa Lukšová - oblečení"
   28. 8. 2020

Lucie Melicharová

"Dcera se vrátila z tábora Minecraft a byla uplně nadšená.Teď jede na víkendový tábor ,,Jak vycvičit draka´´ a moc se těší.Určitě zas pojede na další prázdninový tábor.Děkuji za to že jste a jak dokážete děti zaujmout,kolik aktivit a síli a času tomu musíte věnovat.Děkuji za Vás a přeji spoustu spokojených rodičů a nadšených dětí.Děkuji"
   25. 8. 2020

Hana Piknová

"Syn se vratil z tábora Avengers úplně nadšený a hned se ptal kdy může jet znova. Moc si pochvaloval program i vedouci. Ráda ho k vám zese přihlásim. Děkujeme "
   18. 8. 2020

Jana Sobotková

"Syn byl s Vámi poprvé a přijel nadšený a spokojený. "
   8. 8. 2020

Lada Šaurová

"Super"
   2. 8. 2020

Kristyna Mala

"Syn byl spokojeny vratil se 1.8.2020 nasel si tam kamarady. Bavilo ho to, byl poprve a doufame ze ne naposledy. Uz se tesi na pristi seznam temat aby jsme mohli vybrat"
   2. 8. 2020

Jana Šálková

"Syn (9 let) se vrátil 1.8.2020 z tábora velice nadšený. Nejraději by zůstal i na další turnus a to byl nyní na táboře poprvé. Jelikož jsou všechny termíny obsazené, těší se na další rok. "
   23. 7. 2020

Lucie Fišerová

"Syn byl úplně poprvé a to na Harrym Potterovi a líbilo se mu tam. "
   28. 2. 2020

Hana Pospíšilová

"Syn byl s touto partou na táboře poprvé a byl moc spokojený a to naprosto se vším od programu, přes vedoucí po jídlo, vše na jedničku. Podle jeho slov nejlepší tábor na kterém zatím byl a to byl už na několika. V létě chce určitě jet znovu. Děkujeme"
   9. 2. 2020

Annamária Pospíšilová

"Veliká spokojenost. "
   19. 11. 2019

Katka Urbancova

"Syn byl s touto partičkou poprvé (jinak na týdenní tábory jezdí sám už od tří let), a i přes počáteční slzičky při odjezdu se vrátil spokojený a moc se mu líbilo a už se těší na březen na Bezzubku ?"
   10. 11. 2019

Veronika Skalníková

"Syn byl na táboře "Staň se pánem Pokemonů" a vrátil se nadšený a už chce jet na další, takže už máme zaregistrované další dva minitábory a už i letní. Děkuju moc za skvělou práci a hlavně za to, že syn chce jet vůbec na další tábor :-) "
   31. 10. 2019

Michaela Picmausová

"Syn se mi včera vrátil z pětidenního tábora (byl poprvé s "cizími") a dojel nadšený!!!!!! takže za mě velký dík celému týmu vedoucích za úžasnou práci s dětmi, skláním poklonu a tleskám, že jste to s tím mým mamánkem zvládli :-D Jdu vypsat přihlášku na další výjezd! "
   29. 9. 2019

Kateřina Novotná

"Syn byl zatím na dvou táborech a přijel velmi spokojený ? příští rok pojede určitě zase ? teď se těší na vikend s Harrym Potterem ?"
   7. 9. 2019

Hana Šnajdrová

"Že děti přijedou až tak nadšené, mě opravdu nenapadlo. Chválily naprosto všechno a všechny přes jídlo, program, vedoucí... Už prý aby jely zase. Takže děkujeme a těšíme se na příšti rok. "
   24. 8. 2019

Zuzana Jelínková

"Syn jezdí už 3 rokem a vřele dopuručuji! Úžasný přístup vedoucích i jídlo . Už se těší na další dobrodružství "
   24. 8. 2019

Kateřina Burešová

"Syn byl poprvé a že dojede tak nadšenej jsem opravdu nečekala. Děkuji a určitě se těšíme na další tábor. Diky za vaši práci :-) "
   3. 8. 2019

Miloslava Stanislavová

"Syn si tábor velmi chválil. Parádní práce vedoucích, stravování na výbornou, táborová základna super."
   2. 8. 2019

Petra Havlová

"Syn se vrátil z Jurského parku absolutně nadšený a už se těší na Ninjago. Takže za nás absolutní spokojenost a na jarní tábor pošleme i druhého syna. : "
   30. 7. 2019

Pavla Radvanovská

"Maximální spokojenost. Syn přijel nadšený a přístup k dětem vynikající. Mockrát děkuji a doporučuji. Už se těšíme na příští rok."
   21. 7. 2019

Veronika Jabůrková

"maximální spokojenost, všem dětem doporučujeme. Děti přijeli plný zážitků, moc se jím líbilo a těší se na příště.Všem vedoucím moc děkuji za skvělé chování a paní kuchařce za skvělou práci, jelikož si i moc pochvalovali vaše jídla!!"
   20. 7. 2019

Alena Kopřivová

"Veliká spokojenost byl letos poprvé a podle jeho slov boží už se těší na další "
   19. 7. 2019

Lenka Klimešová

"Za nás veliká spokojenost, syn byl nadšený, přijel z tábora plný zážitků a dojmů, dle jeho slov jste skvělí. Příště určitě zase s vámi."
   14. 7. 2019

Kristina Kovářová

"Dobry den, můj v září 7letý syn byl poprvé na celotydennim táboře. On sám nikdy extra nesdílí své zážitky a to jak kladné, tak záporné. Cestou z tabora jsme však sedeli a nadšeně poslouchali jeho zážitky. Tudíž nezbývá než říct díky a pojede zas a uz se nemůže dočkat. Organizačně jsme jako rodiče taktéž spokojení za mne ?"
   22. 4. 2019

Eva Strnadová

"Vrele doporucuji vsem rodicum, kteri chteji detem doprat uzasny zazitkovy vikend/tabor. Vedouci jsou skveli, venuji maximum priprave, deti jsou z nich nadseni (a kdyz jsou spokojene deti, jsme spokojeni i my - rodicove :D). Skoda, ze nejsem mladsi, na takovy vikend/tabor, bych jela s chuti take :)."
   21. 4. 2019

Anna Trtilková

"Syn s kamarádem byli poprvé a přijeli nadšeni. Chci poděkovat za organizaci i komunikaci ze strany vedoucího. Syn se těší na letní tábor. Děkujeme a určitě budeme všude doporučovat a chválit. "
   17. 4. 2019

Květa Kojanová

"Naši kluci jsou nadšení jedou podruhé a nemužou se dočkat všem organ.a vedoucím,prak.a sympatické slečně zdravotnici patří velké díkyy za perfektně promyšlený program pohadkové postavičky ,hry super komunikace, štastné děti jsou tou největši pochvalou organ.za rodiče děkujeme a doporučujeme"
   27. 3. 2019

Petra Veverková

"Syn byl na podobné akci poprvé, prijel neskutečně unavený, ale spokojený, už se těší na týdenní akci. Skvělá komunikace, připravený program a vůbec přístup k dětem je na 1* ? Děkuji všem."
   26. 3. 2019

Angelika Nazadová

"Syn byl již na třetí akci(víkendovka i týdenní tábor) a nemohu přestat chválit jak organizačně, tak i lektory a praktikanty :) syn nadšený a chce vždy jet na další :) . Děkuji"
   26. 3. 2019

Hana Kysilková

"Syn přijel nadšený z akce. Škoda, že mu ten rozzářený úsměv na jedné z jeho fotek nezůstal i při předčasném odjezdu ze základny......chtěl prostě ještě zůstat. Byl tak plný dojmů, že šel sám od sebe v neděli spát dříve se slovy, že pojede určitě zase.....Pořadatelům přejeme hodně zdaru, nápadů a legrace s dětmi. "
   24. 3. 2019

Kateřina Kroková

"Moooc doporučuji!!! :) Malá byla na takové "akci" poprvé a tak nadšenou sem ji snad ještě ani neviděla... :D"
   19. 2. 2019

Natalie Petuchova

"Dekuji moc, moje děti byli moc spokojeni byli ."
   18. 2. 2019

Jana Hillová

"Syn s vámi prožil týden jarních prázdnin na Vysočině. Vrátil se nadšený, i když před odjezdem si nedokázal představit, jak může být téma počítačové hry, když má zakázáno si s sebou vzít mobil, tablet. Slyšeli jsme historky o Angry Birds vybíjené, o hrách venku, ale i o některých vedoucích. Přijel unavený, spokojený a plný zážitků. Nutně prý musí být na březnové víkendovce Star Wars. Díky vám za organizaci a čas který věnujete dětem. Jana Hillová"
   8. 1. 2019

Romana Hledíková

"Naši dva synové byli poprvé na víkendovém dobrodružství - výprava do říše ninjago a byli moc spokojení. Moc se těší na další akci s Vámi."
   11. 12. 2018

Eva Winterová Pazourková

"Kdyby to šlo dám mnohem víc hvězdiček. Organizace je naprosto skvěle organizovaná a akce suprácky naplánované do sebemenších detailu. Kluci i holky co s dětmi jezdí jsou moc fajn lidičky a pro děti udělají i nemožné jen, aby byli spokojené. Jen tak dál těším se na další spolupráci. Jsem ráda, že jsme Vás měli možnost poznat"
   28. 11. 2018

Iva Ošťádalová

"Syn byl na druhém víkendu a zase přijel nadšený :) Poprvé se bál, že to tam bez nás nezvládne a přijel s tím, že se mu nechtělo domů a že by tam klidně zůstal celý týden. Super tématické a bezvadně zpracované akce. Kuba se těší na další společné víkendy i tábory :) Děkujeme :)"
   1. 11. 2018

Magdaléna Hlavinová

"Naše holky jezdí na tábory i víkendovky nadšené, rezervují si všechny akce co vidí :D . Už se o to podělili i s kamarádem, takže na Jurský svět pojedou spolu a už si domlouvají další :D Dětem se nejvíc líbí zejména propracovanost akcí - kartičky, vedoucí alá tématické postavy a hry které jen tak někdo nevymyslí. Velmi přátelský kolektiv a ochota vedoucích se jim věnovat a pomoci jim. Za rodiče si nejvíce vážíme toho, že v pořadatele akce můžeme vložit naprostou důvěru a o naše holky bude maximálně postaráno. Když se náhodou stane něco co holkám není příjemné, nebo drobný úraz - pořadatelé to vždy vyřešili ke spokojenosti a vstříc našim dětem :) Proto mají moje maximální hvězdičky :)"
   30. 10. 2018

Michaela Brandtnerová Grendárová

"Moc děkuji, syn byl poprve na táboře a nechtel z něj domů. Jste úžasní a moc děkuji... Sebík pozdravuje vedoucí Páju a moc se naní zase těší:-) Mohu jen doporučit!!!!!!"
   10. 10. 2018

Ivana Škraňková

" Moc děkuji, že se najdou lidi, kteří dělají aktivity pro naše děti. Syn je z vašich akcí nadšený. Jen tak dále "
   25. 9. 2018

Markéta Guttenova

"Zdravím všechny, naši kluci letos absolvovali 2 x víkendovou akci a letní tábor - a jsou nadšení. Na nic si nestěžovali, vše chválili a kdyby si to mohli určit sami, tak by chtěli jet vždy, když něco pořádáte. Mladší syn dokonce plakal, že už tábor končí (a to si myslím, že doma se má dobře). Jen doporučuji."
   22. 8. 2018

Petra Plivová

"Zdravím,kluci byli strašně spokojení a nadšení. Vedoucí odvedli dobrou práci. :-) díky :-)"
   21. 8. 2018

Petra  Šelepová

"pro děcka senzačně strávený čas, naše holky nadšené a vysmáté a s otázkou, zda mohou jet i příště:). Díky :)"
   8. 8. 2018

Bohdana Svobodová

"Doporučujeme! Děti se vrátily spokojené :)"
   7. 8. 2018

Ivana Fleková

"Moc děkujeme za úžasný tábor. Natálka jela poprvé na tábor, navíc aniž by někoho znala a hned při příjezdu se ji ujala hodná paní vedoucí a seznámila ji s dalšími. Ještě teď posloucháme, jak byl tábor parádní a co vše tam dělala :) A když se dozvěděla, že bude moct v září jet na víkendový pobyt, byla nadšená a už sháníme ten správný kostým :) Moc děkujeme za výbornou péči! :)"
   31. 7. 2018

Petra Havlátová

"Kluci si to maximálně užili a už se zase těší na příští tábor...… Moc děkujeme :-)"
   30. 7. 2018

Jitka Chaloupková

"Lukáškův první tábor, a naprostá spokojenost. Určitě se těšíme na další akce ;-)"
   8. 5. 2018

Barbora Svěráková

"Moc děkujeme, že se najdou lidi, kteří dělají tolik pro naše děti. Syn miluje Vaše výlety"
   6. 5. 2018

Kristýna Navrátilová

"Syn je nadseny a uz se tesi na dalsi vylet. Dekuji ?"
   5. 11. 2017

Paula Kulpová

"Skoda, že je tu jen 5 hvězdiček :-D Syn jezdí na tabory a výlety od svých 3 let a vždy se vrátil s něakou chorobou - infekcí . Konečně jsme našli super organizaci , ze ktere se syn vrátil zdraví . Tímto chci moc poděkvat všem z Volný čas dětí za vzornou péči a organizaci , syn se vrátil nadšený a zdraví . A zdravíme kuchařku a chválíme výborné vaření :-) prý lepší jak od maminky :-) Už se těšíme na další akci s VÁMI . Jen tak dále, můžu jen doporučit. "
   4. 9. 2017

Jana Halalová

"Dětem se tábor líbil, vedoucí byli skvělí. Příští rok chtějí jet zase. Syn by rád i na víkend. Doporučuji "
   15. 5. 2017

Martina Fialová

"Super organizace, na kterou jsem narazila náhodou. Mám 3 děti klukyi 5 a 7 let a dceru 11 let. Všichni nadšení a spokojení. Pro nás není nic lepšího než spokojené děti. Moc děkujeme, a doporučujeme!"
   9. 4. 2017

Ingrid Rafajová

"Super tábor, super organizace, děti byly maximálně spokojené a už chtějí jet na další..... Za mě, palec nahoru určitě doporučuji!"
   9. 12. 2016

Zdeněk Bahenský

"Naši 10letí synové jezdí na výlety už druhým rokem. I když jim jako rodiče organizujeme sami o víkendech program, jakmile se dozví, že Milan "dělá víkend", tak prakticky nemáme šanci jim nabídnout něco atraktivnějšího. Prostě milují tematicky zaměřené hry, spartánštější podmínky na spaní, poznávání nových míst nejen v Brně, a také se těší na tým organizátorů. Nám se líbí přístup vedoucího k poskytování informací a také výborná cena. Děkujeme a přejeme hodně nadšení a dalších skvělých nápadů."
   2. 12. 2016

Lenka Pohanková

"Dcera byla na víkendovém výletu poprvé a přijela nadšená. Podle vyprávění si to moc užila, tím pádem jsme spokojeni i my rodiče a budeme se těšit na další výlety. Děkujeme tímto celému realizačnímu týmu!"
   20. 11. 2016

Denisa Kluková

"Můj syn se moc těší na každý výlet:-) "
   5. 11. 2016

Ludmila Čmelová

"Chtěla bych moc poděkovat celému týmu vedoucích, kteří pro děti zajišťují naprosto skvělý program jak na výletech, tak na táborech, které pořádají. Syn si zde našel kamarády a to nejen mezi vrstevníky, ale i mezi vedoucími a na setkání s nimi se moc těší. Stejně jako já oceňuje hlavně nápaditý program, je nadšený z výletů, her i odměn :) Jako rodič jsem moc ráda, že tráví čas s dětmi při aktivitách, které ho baví, je hodně venku a naučí se i spoustu nového. Nedá mi nepochválit i moc hezky udělaný nový web a celkově přístup i k organizačním záležitostem /od organizace příjezdů a odjezdů až po informovanost rodičů o všem, co potřebují/. Doufám, že Vám nadšení z práce s dětmi vydrží co nejdéle!! Jsem ráda, že jsem na tuto super "partu" narazila náhodou a všem moc doporučuji děti na nějaký z pořádaných výletů nebo táborů přihlásit a vyzkoušet, zda se jim budou také líbit."
   20. 3. 2015

Stanislava Školáková

"Březnový seznamovací výlet se synovi moc líbil. Už se těší na další akci. :-)"