Recenze

Zde můžou registrovaní návštěvníci napsat svůj názor na naše aktivity, naše vedoucí nebo náš web, případně na cokoliv jiného. Nebojte se rozepsat! Vaše názory jsou pro nás důležité a moc vám za ně předem děkujeme.

 

Pro vložení recenze se nejdříve přihlašte.

   22. 8. 2018

Petra Plivová

"Zdravím,kluci byli strašně spokojení a nadšení. Vedoucí odvedli dobrou práci. :-) díky :-)"
   21. 8. 2018

Petra  Šelepová

"pro děcka senzačně strávený čas, naše holky nadšené a vysmáté a s otázkou, zda mohou jet i příště:). Díky :)"
   8. 8. 2018

Bohdana Svobodová

"Doporučujeme! Děti se vrátily spokojené :)"
   7. 8. 2018

Ivana Fleková

"Moc děkujeme za úžasný tábor. Natálka jela poprvé na tábor, navíc aniž by někoho znala a hned při příjezdu se ji ujala hodná paní vedoucí a seznámila ji s dalšími. Ještě teď posloucháme, jak byl tábor parádní a co vše tam dělala :) A když se dozvěděla, že bude moct v září jet na víkendový pobyt, byla nadšená a už sháníme ten správný kostým :) Moc děkujeme za výbornou péči! :)"
   31. 7. 2018

Petra Havlátová

"Kluci si to maximálně užili a už se zase těší na příští tábor...… Moc děkujeme :-)"
   30. 7. 2018

Jitka Chaloupková

"Lukáškův první tábor, a naprostá spokojenost. Určitě se těšíme na další akce ;-)"
   8. 5. 2018

Barbora Svěráková

"Moc děkujeme, že se najdou lidi, kteří dělají tolik pro naše děti. Syn miluje Vaše výlety"
   6. 5. 2018

Kristýna čechová

"Syn je nadseny a uz se tesi na dalsi vylet. Dekuji ?"
   5. 11. 2017

Paula Kulpová

"Skoda, že je tu jen 5 hvězdiček :-D Syn jezdí na tabory a výlety od svých 3 let a vždy se vrátil s něakou chorobou - infekcí . Konečně jsme našli super organizaci , ze ktere se syn vrátil zdraví . Tímto chci moc poděkvat všem z Volný čas dětí za vzornou péči a organizaci , syn se vrátil nadšený a zdraví . A zdravíme kuchařku a chválíme výborné vaření :-) prý lepší jak od maminky :-) Už se těšíme na další akci s VÁMI . Jen tak dále, můžu jen doporučit. "
   4. 9. 2017

Jana Halalová

"Dětem se tábor líbil, vedoucí byli skvělí. Příští rok chtějí jet zase. Syn by rád i na víkend. Doporučuji "
   15. 5. 2017

Martina Fialová

"Super organizace, na kterou jsem narazila náhodou. Mám 3 děti klukyi 5 a 7 let a dceru 11 let. Všichni nadšení a spokojení. Pro nás není nic lepšího než spokojené děti. Moc děkujeme, a doporučujeme!"
   9. 4. 2017

Ingrid Rafajová

"Super tábor, super organizace, děti byly maximálně spokojené a už chtějí jet na další..... Za mě, palec nahoru určitě doporučuji!"
   9. 12. 2016

Zdeněk Bahenský

"Naši 10letí synové jezdí na výlety už druhým rokem. I když jim jako rodiče organizujeme sami o víkendech program, jakmile se dozví, že Milan "dělá víkend", tak prakticky nemáme šanci jim nabídnout něco atraktivnějšího. Prostě milují tematicky zaměřené hry, spartánštější podmínky na spaní, poznávání nových míst nejen v Brně, a také se těší na tým organizátorů. Nám se líbí přístup vedoucího k poskytování informací a také výborná cena. Děkujeme a přejeme hodně nadšení a dalších skvělých nápadů."
   2. 12. 2016

Lenka Pohanková

"Dcera byla na víkendovém výletu poprvé a přijela nadšená. Podle vyprávění si to moc užila, tím pádem jsme spokojeni i my rodiče a budeme se těšit na další výlety. Děkujeme tímto celému realizačnímu týmu!"
   20. 11. 2016

Denisa Kluková

"Můj syn se moc těší na každý výlet:-) "
   5. 11. 2016

Ludmila Čmelová

"Chtěla bych moc poděkovat celému týmu vedoucích, kteří pro děti zajišťují naprosto skvělý program jak na výletech, tak na táborech, které pořádají. Syn si zde našel kamarády a to nejen mezi vrstevníky, ale i mezi vedoucími a na setkání s nimi se moc těší. Stejně jako já oceňuje hlavně nápaditý program, je nadšený z výletů, her i odměn :) Jako rodič jsem moc ráda, že tráví čas s dětmi při aktivitách, které ho baví, je hodně venku a naučí se i spoustu nového. Nedá mi nepochválit i moc hezky udělaný nový web a celkově přístup i k organizačním záležitostem /od organizace příjezdů a odjezdů až po informovanost rodičů o všem, co potřebují/. Doufám, že Vám nadšení z práce s dětmi vydrží co nejdéle!! Jsem ráda, že jsem na tuto super "partu" narazila náhodou a všem moc doporučuji děti na nějaký z pořádaných výletů nebo táborů přihlásit a vyzkoušet, zda se jim budou také líbit."
   20. 3. 2015

Stanislava Školáková

"Březnový seznamovací výlet se synovi moc líbil. Už se těší na další akci. :-)"