Recenze

Zde můžou registrovaní návštěvníci napsat svůj názor na naše aktivity, naše vedoucí nebo náš web, případně na cokoliv jiného. Nebojte se rozepsat! Vaše názory jsou pro nás důležité a moc vám za ně předem děkujeme.

 

Pro vložení recenze se nejdříve přihlašte.

   1. 11. 2018

Magdaléna Hlavinová

"Naše holky jezdí na tábory i víkendovky nadšené, rezervují si všechny akce co vidí :D . Už se o to podělili i s kamarádem, takže na Jurský svět pojedou spolu a už si domlouvají další :D Dětem se nejvíc líbí zejména propracovanost akcí - kartičky, vedoucí alá tématické postavy a hry které jen tak někdo nevymyslí. Velmi přátelský kolektiv a ochota vedoucích se jim věnovat a pomoci jim. Za rodiče si nejvíce vážíme toho, že v pořadatele akce můžeme vložit naprostou důvěru a o naše holky bude maximálně postaráno. Když se náhodou stane něco co holkám není příjemné, nebo drobný úraz - pořadatelé to vždy vyřešili ke spokojenosti a vstříc našim dětem :) Proto mají moje maximální hvězdičky :)"
   30. 10. 2018

Michaela Brandtnerová Grendárová

"Moc děkuji, syn byl poprve na táboře a nechtel z něj domů. Jste úžasní a moc děkuji... Sebík pozdravuje vedoucí Páju a moc se naní zase těší:-) Mohu jen doporučit!!!!!!"
   10. 10. 2018

Ivana Škraňková

" Moc děkuji, že se najdou lidi, kteří dělají aktivity pro naše děti. Syn je z vašich akcí nadšený. Jen tak dále "
   25. 9. 2018

Markéta Guttenova

"Zdravím všechny, naši kluci letos absolvovali 2 x víkendovou akci a letní tábor - a jsou nadšení. Na nic si nestěžovali, vše chválili a kdyby si to mohli určit sami, tak by chtěli jet vždy, když něco pořádáte. Mladší syn dokonce plakal, že už tábor končí (a to si myslím, že doma se má dobře). Jen doporučuji."
   22. 8. 2018

Petra Plivová

"Zdravím,kluci byli strašně spokojení a nadšení. Vedoucí odvedli dobrou práci. :-) díky :-)"
   21. 8. 2018

Petra  Šelepová

"pro děcka senzačně strávený čas, naše holky nadšené a vysmáté a s otázkou, zda mohou jet i příště:). Díky :)"
   8. 8. 2018

Bohdana Svobodová

"Doporučujeme! Děti se vrátily spokojené :)"
   7. 8. 2018

Ivana Fleková

"Moc děkujeme za úžasný tábor. Natálka jela poprvé na tábor, navíc aniž by někoho znala a hned při příjezdu se ji ujala hodná paní vedoucí a seznámila ji s dalšími. Ještě teď posloucháme, jak byl tábor parádní a co vše tam dělala :) A když se dozvěděla, že bude moct v září jet na víkendový pobyt, byla nadšená a už sháníme ten správný kostým :) Moc děkujeme za výbornou péči! :)"
   31. 7. 2018

Petra Havlátová

"Kluci si to maximálně užili a už se zase těší na příští tábor...… Moc děkujeme :-)"
   30. 7. 2018

Jitka Chaloupková

"Lukáškův první tábor, a naprostá spokojenost. Určitě se těšíme na další akce ;-)"
   8. 5. 2018

Barbora Svěráková

"Moc děkujeme, že se najdou lidi, kteří dělají tolik pro naše děti. Syn miluje Vaše výlety"
   6. 5. 2018

Kristýna čechová

"Syn je nadseny a uz se tesi na dalsi vylet. Dekuji ?"
   5. 11. 2017

Paula Kulpová

"Skoda, že je tu jen 5 hvězdiček :-D Syn jezdí na tabory a výlety od svých 3 let a vždy se vrátil s něakou chorobou - infekcí . Konečně jsme našli super organizaci , ze ktere se syn vrátil zdraví . Tímto chci moc poděkvat všem z Volný čas dětí za vzornou péči a organizaci , syn se vrátil nadšený a zdraví . A zdravíme kuchařku a chválíme výborné vaření :-) prý lepší jak od maminky :-) Už se těšíme na další akci s VÁMI . Jen tak dále, můžu jen doporučit. "
   4. 9. 2017

Jana Halalová

"Dětem se tábor líbil, vedoucí byli skvělí. Příští rok chtějí jet zase. Syn by rád i na víkend. Doporučuji "
   15. 5. 2017

Martina Fialová

"Super organizace, na kterou jsem narazila náhodou. Mám 3 děti klukyi 5 a 7 let a dceru 11 let. Všichni nadšení a spokojení. Pro nás není nic lepšího než spokojené děti. Moc děkujeme, a doporučujeme!"
   9. 4. 2017

Ingrid Rafajová

"Super tábor, super organizace, děti byly maximálně spokojené a už chtějí jet na další..... Za mě, palec nahoru určitě doporučuji!"
   9. 12. 2016

Zdeněk Bahenský

"Naši 10letí synové jezdí na výlety už druhým rokem. I když jim jako rodiče organizujeme sami o víkendech program, jakmile se dozví, že Milan "dělá víkend", tak prakticky nemáme šanci jim nabídnout něco atraktivnějšího. Prostě milují tematicky zaměřené hry, spartánštější podmínky na spaní, poznávání nových míst nejen v Brně, a také se těší na tým organizátorů. Nám se líbí přístup vedoucího k poskytování informací a také výborná cena. Děkujeme a přejeme hodně nadšení a dalších skvělých nápadů."
   2. 12. 2016

Lenka Pohanková

"Dcera byla na víkendovém výletu poprvé a přijela nadšená. Podle vyprávění si to moc užila, tím pádem jsme spokojeni i my rodiče a budeme se těšit na další výlety. Děkujeme tímto celému realizačnímu týmu!"
   20. 11. 2016

Denisa Kluková

"Můj syn se moc těší na každý výlet:-) "
   5. 11. 2016

Ludmila Čmelová

"Chtěla bych moc poděkovat celému týmu vedoucích, kteří pro děti zajišťují naprosto skvělý program jak na výletech, tak na táborech, které pořádají. Syn si zde našel kamarády a to nejen mezi vrstevníky, ale i mezi vedoucími a na setkání s nimi se moc těší. Stejně jako já oceňuje hlavně nápaditý program, je nadšený z výletů, her i odměn :) Jako rodič jsem moc ráda, že tráví čas s dětmi při aktivitách, které ho baví, je hodně venku a naučí se i spoustu nového. Nedá mi nepochválit i moc hezky udělaný nový web a celkově přístup i k organizačním záležitostem /od organizace příjezdů a odjezdů až po informovanost rodičů o všem, co potřebují/. Doufám, že Vám nadšení z práce s dětmi vydrží co nejdéle!! Jsem ráda, že jsem na tuto super "partu" narazila náhodou a všem moc doporučuji děti na nějaký z pořádaných výletů nebo táborů přihlásit a vyzkoušet, zda se jim budou také líbit."
   20. 3. 2015

Stanislava Školáková

"Březnový seznamovací výlet se synovi moc líbil. Už se těší na další akci. :-)"