Přidej se k nám

Právě nyní hledáme někoho, kdo by se k nám chtěl připojit a v přátelském kolektivu realizoval hry pro děti, vedl svou vlastní skupinku a uskutečnil svoje nápady, které děti zabaví a vykouzlí jim úsměv na tváři.

Jako vedoucí spolupracujeme na vymýšlení a realizaci každé akce, která má vždy svoje téma, které volíme tak, aby děti i nás bavilo, a abychom se vcítili do jeho atmosféry.

Co ti můžeme nabídnout

Moc dobře víme, jak zodpovědná funkce vedoucího je. Chceme dát prostor těm, kteří se takto prospěšné profesi chtějí věnovat.

Zdarma účast na víkendových výletech a táborech, nejčastěji v Jihomoravském kraji a také na Vysočině, občas i jinde po republice.

Během pobytu máš proplacené veškeré náklady – stravu, ubytování, vstupné na různé atrakce (sportoviště, zábavné parky, památky, muzea…).

Na vyžádání ti vystavíme potvrzení o absolvování pedagogické praxe, které můžeš uplatit i při studiu.

Můžeš si  užít obrovské množství zábavy nejen při letních táborech na atraktivních místech, ale i během pořádání pravidelných víkendových výletů.

Chceš spíš děti hlídat ve volném čase, věnovat se jim individuálně? Anebo se víc chceš podílet na organizování her, vymýšlet vlastní a zablbnout si? Vyber si roli, která ti nejvíc vyhovuje.

Na čem nám záleží

Jako náš vedoucí nemusíš od začátku umět všechno, ale důležité je být ochotný se rozvíjet, nechat si poradit a zároveň sám přicházet s vlastními nápady, které oceníme.

Veškeré zkušenosti s dětmi jsou výhodou, ať už z rodiny, nebo dřívějšího pořádání volnočasových aktivit.

Přibíráme do týmu lidi, kteří chtějí spolupracovat dlouhodobě a pravidelně.

Mám zájem