Léto je tu a s ním jedinečná příležitost vytáhnout stříkací pistole ze skříně a užít si akční zábavu. Ale už vás nebaví jen pobíhat po zahradě a pálit vodu po čemkoliv se hýbe? Tak dejte své hře pravidla, Volný čas dětí vám poradí, jak na to.

Zobrazit celý článek


Čau všichni, koho zajímá, jaké hry hrajeme na našich akcích. A proč by vás to vlastně mělo zajímat? No třeba proto, že si je můžete zahrát, i když s námi zrovna nepojedete! Dneska nás čeká večerní hra, která se hraje uvnitř. Minule jsme si pověděli, jak si užíváme večerní hru Vlkodlak. Nojo, ale co když jsme na listopadové víkendovce, venku zrovna lije nebo už je zima, necháme se připravit o naši nejoblíbenější hru? Tak to vůbec!

Zobrazit celý článek


Ahoj táboroví vedoucí, ale také všichni hraví rodiče a děti, které si chtějí užít jednoduchou zábavnou aktivitu pro partu kamarádů, když zrovna není do čeho kopnout. Tentokrát bychom vám totiž rádi představili naši nejoblíbenější hru, která nesmí na žádné naší akci chybět. Říkáme jí Vlkodlak, ale taky Upír nebo Loki nebo Zombie a spoustou dalších názvů, proč? To si ještě vysvětlíme! Ale nejdřív to důležité: jak se správně hraje?

Zobrazit celý článek


Ahoj všichni rodiče, oddíloví vedoucí a hlavně všichni milovníci dinosaurů!

Rádi bychom se s vámi podělili o své zkušenosti s tím, jak se tvoří Jurský park, což nás naučili naši vedoucí na podzimní víkendovce. Je to totiž úplně jednoduché a přitom supr zábavné! My, co už to umíme, si vlastní dinosauří svět vytváříme i sami doma.

Zobrazit celý článek