Speciální sběratelské a herní karty na podzimní tábor Staň se pánem Pokémonů!

Zobrazit celý článek


30. květen 2020

Zahrát si Minecraft jako karetní hru, anebo jako bojovku v přírodě? S našimi originálními kartičkami na táboře Minecraft je vše možné!

Zobrazit celý článek


30. květen 2020

Jak na táboře propojit ty nejoblíbenější tematiky autentickým příběhem? Zahrát si na táboře deskovku Jumanji!

Zobrazit celý článek


Léto je tu a s ním jedinečná příležitost vytáhnout stříkací pistole ze skříně a užít si akční zábavu. Ale už vás nebaví jen pobíhat po zahradě a pálit vodu po čemkoliv se hýbe? Tak dejte své hře pravidla, Volný čas dětí vám poradí, jak na to.

Zobrazit celý článek


Čau všichni, koho zajímá, jaké hry hrajeme na našich akcích. A proč by vás to vlastně mělo zajímat? No třeba proto, že si je můžete zahrát, i když s námi zrovna nepojedete! Dneska nás čeká večerní hra, která se hraje uvnitř. Minule jsme si pověděli, jak si užíváme večerní hru Vlkodlak. Nojo, ale co když jsme na listopadové víkendovce, venku zrovna lije nebo už je zima, necháme se připravit o naši nejoblíbenější hru? Tak to vůbec!

Zobrazit celý článek


27. duben 2019

motýl z papíru

Zobrazit celý článek


Ahoj táboroví vedoucí, ale také všichni hraví rodiče a děti, které si chtějí užít jednoduchou zábavnou aktivitu pro partu kamarádů, když zrovna není do čeho kopnout. Tentokrát bychom vám totiž rádi představili naši nejoblíbenější hru, která nesmí na žádné naší akci chybět. Říkáme jí Vlkodlak, ale taky Upír nebo Loki nebo Zombie a spoustou dalších názvů, proč? To si ještě vysvětlíme! Ale nejdřív to důležité: jak se správně hraje?

Zobrazit celý článek


4. březen 2019

Sběratelské kartičky a karetní hra k březnové víkendové akci a letnímu táboru Star Wars!

Zobrazit celý článek


24. únor 2019

Karetní hra na víkendový tábor Vytvoř si Jurský park!

Dinousaři_kartetní_hra

Zobrazit celý článek


Karetní hra Řachavý Petr na podzimní tábor Objev Fantastická zvířata.

řachavý petr

 

Zobrazit celý článek